Sosyal Medya:

Hakkımızda

İzodam İzolasyon Sizlere Bir Asır Dayanabilen Su ,Ses ve ISI Yalıtımını Çok Ekonomik Fiyatlar Sunmaktadır.Mobil Araçlarımızla Türkiye'nin her il ve ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bize danışmadan ve fiyat almadan Poliüretan Sprey Yalıtım Yaptırmayın.

İzodam Su,Ses ve Isı Yalıtım Uzmanınız Size Her Zaman Bir Telefon Kadar Yakın Ahmet Soğanlı 0533 2863004

Sizlere Poliüretan yani Poliol ve Poliizosiyanat 'ın oranlayıcı, yüksek basınçlı makineler ile püskürtülmesi sonucu oluşan iki bileşenli bir yalıtım sistemini çok ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Poliüretan Isı iletim katsayısı 0,017 - 0,019 Kcal/m h °C arasındadır. Sıvı olarak püskürtülen poliüretan çok kısa sürede reaksiyona girer, genleşir ve sertleşir. Yalıtım malzemesi olarak poliüretan köpük kullanılması, yüksek ısı izolasyonu sağlar. Sudan nemden etkilenmez ve üzerinde rahat bir şekilde gezinilebilir. Homojen ve sert köpüktür.(Yoğunluk 35 Kg/m3 - 60 Kg/m3 ) Basınca da dayanıklı olup, alt kaplama ile üst kaplama arasında bir sandviç oluşturur.

Avrupa standartları EN 253 normuna uygundur. Ek yeri olmayan, ısı köprüsü oluşmayacak komple bir yalıtım sağlanmış olur. Klasik izolasyon malzemelerine oranla iki kat daha iyi izolasyon sağladığı için daha ince bir kalınlıkla istenen izolasyon değerine ulaşılır. DIN 4102 yanma normundadır. B2-B3 yanma sınıfındadır. Yangın sırasında damlama yapmaz. Kimyevi maddelere dayanıklıdır. Bakteri, haşere barındırmaz.

Yüksek uygulama hızı ile zamandan büyük tasarruf sağlar.(1000 m2 /gün) Ahşap, metal, beton vs. tüm yüzeylere yatayda veya düşeyde 0 yapışır.

POLİÜRETAN uygulamalarında blok bir kaplama elde edilir. Buhar difüzyonu vardır.Nefes alır. (µ = 55) Bina oturmalarına cevap verebilecek esnekliğe sahiptir.Zaman içinde çatlama, kırılma yapmaz. Uzun ömürlüdür.(karbon testlerine göre 80 yıl) Sıvı olarak püskürtüldüğü ve dolayısı ile kolayca yüzey şeklini alabildiği için özel detayları ve kendine özgü formları olan yüzeylerde teknik sorunları ekonomik olarak ve problemsiz bir şekilde çözer.

Poliüretan izolasyon malzemesi tüm sistemi fiziki darbelere karşı güçlendirir , yüksek mukavemet sağlar.Bu sistemde uygulanan yüksek kalitedeki izolasyon, taşıyıcı beton satıhları'nın kuru kalmasına yani taşıyıcı betonun korozyondan korunmasına ve dolayısıyla çalışma ömrünün uzamasına neden olur ve korozyon nedeniyle yapıda meydana gelecek olan tamirat ve bakım masraflarının azalmasını sağlar.Bakım masrafları en aza indirgenmiştir. Korozyona karşı dayanıklılık sağlar. Yaşam ömrü yaklaşık bir asırdır. Diğer yalıtım malzemelerine göre ısı geçirgenliği en düşük mamuldür.

Reaksiyon sistemine ve yerine göre birkaç saniye ile birkaç dakika arasında ayarlanır. Diğer yalıtım malzemelerine göre ek yerlerinin olmaması ısı köprüsünün ortadan kalkmasına neden olur ve tercih nedenlerinde önemli bir faktördür. Poliüretan, bütün yalıtım sistemlerinde -200°C ile +140°C arasında kadar kullanılabilen, üstün bir ısı izolasyon malzemesidir. Ses izolasyonu sağlar. Marmara bölgesinde konutlarda ve sanayide duvar ve çatı yalıtımlarında ısı yalıtım amacıyla 20~30 mm. Kalınlığında poliüretan sprey izolasyonu yapılması uygun kabul edilmektedir.

İleride çıkabilecek sorunlarda lokal , kısmi küçük tamiratlar ile servis ömrü uzatılır. Sprey poliüretan uygulamalarında, mekanların cephe izolasyonundan sonra teras ve bina çatı altı ve çatı izolasyonu da mükemmel sonuçlar vermektedir. En üst katta ikamet eden bina sakinleri sürekli soğuktan ve sıcaktan, tavan akıntılarından şikâyetçidirler. Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir. Tek parça uygulama seviyesinde ısı köprüleri oluşturmaz, teras ve çatı altlarının soğuk/sıcak ve su akıntısı gibi sorunlarından tamamen kurtulursunuz. Çatınız kaç metrekare olursa olsun, hiçbir ısı kaybı ve ısı köprüsü oluşturmadan alttan ve üstten tek parça olarak uygulanabilmektedir. Hem de yüksek kalite ve maksimum tasarrufla.


WhatsApp
Hemen Ara